אודות

מרגישים שמחשבי הקצה אינם מוגנים מספיק אצלכם בארגון? מחשבי העובדים בארגון נחשבים ליעד התקפות מרכזי לנוזקות שונות ואלה חושפים את הארגון לסיכונים שונים. כמומחים לאבטחת מידע הפועלים בגופים גדולים במשק אנו מכירים היטב את הצורך למצוא פתרון לנוזקות המגיעות ממחשבי העובדים. מחשבים אלה מהווים חוליה חלשה וזאת למרות ההגנות הקיימות של אנטי-וירוסים ותוכנות הגנה נוספות המותקנות בהם.

 

נותנים מענה מידי עבור נוזקות מוכרות לא מוכרות

 

חברת הסטארט-אפ Code Predict שמה לעצמה מטרה לספק שכבת הגנה נוספת למחשבי קצה לירוט נוזקות לא מזוהות. זאת באמצעות תוכנת ההגנה (DPT (Detect and Predict Threat האקטיבית לזיהוי סימפטומטי של התנהגות חשודה. עולם הסייבר התוסס מציף בכל יום איומים חדשים הנמצאים צעד אחד לפני הגנות האנטי-וירוס הקלסיות. מערכות ההגנה הללו נדרשות להגיב לאיומים החדשים באמצעות עבודת אנוש שעולה בזמן יקר מידי שארגונים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם. זיהוי נוזקות לא מוכרות באמצעות תוכנת ההגנה DTP  ממזערת סיכונים למינימום הכרחי עד לזיהוי ופיתוח פתרון לבעיה על ידי חברות ההבטחה.

בנוסף לתוכנת DPT אנו מספקים כלים מועילים לקידוד ויצירת קבצי Hash המשמשים לבדיקת קבצים חשודים. קבצי ה Hash מקודדים על פי פורמט הקידוד Md5 המשמש חברות אבטחה רבות ונשלחים למאגרי מידע. בעזרת כלים אלה תוכלו לבדוק במהירות ובקלות כל קובץ חשוד מול בסיס נתונים עצום ולקבוע אותנטיות של קבצים קיימים וכן לזהות קבצים לא מוכרים.

תגידו, אם יש לכם חום, זה משנה איזה וירוס יש לכם? בדרך כלל לא. כצוות אינטימי של מהנדסים ומתמטיקאים אנו מבינים שבשביל להעניק לכם יתרון באבטחת הארגון אנו נדרשים למשהו קצת שונה. מערכת DPT מספקת את מה שחסר במערכות ההגנה האנטי ויראליות הקיימות בשוק וזה היכרות ספציפית עם המערכות שעליהן הן שומרות. 

 

מערכת DPT הינה תוכנת בינה מלאכותית קטנה וחכמה הלומדת את הרגלי ההתנהלות של המחשב ומאתרת אנומליות. התנהלות לא סבירה של משאבי זיכרון או עיבוד וכן פעולות שונות אחרות הנראות חשודות.

 

למידע נוסף על הגנה אקטיבית חכמה למחשבי הקצה בארגון, צרו קשר.

codepredict